BIG LAKE CUSTOM

Vytuněná soutěž těch nejlepších „custom bike“ nadšenců široko daleko. Jak ve výstavním stanu, tak i pod širým nebem! Show, která tě vezme za srdce. Jo a přihlásit můžeš i svou stavbu, více info zjistíš v odkazu na web. Nenech si to ujít.

BIG LAKE FIGHTS

Jsi příznivcem bojových sportů? Box, K1, MMA a Muay Thai! Big lake fights v plné polní na EURO BIKE FESTu! Žádná exhibice pro slečinky, ale tvrdý boj.

FMX SHOW (FREESTYLE MOTOCROSS)

Motocrossová show plná adrenalinu, která sklidila velice pozitivní ohlas. Skutečné, neskutečné. Reálné i nereálné. Bude to randál!

KASKADÉRSKÁ VYSTOUPENÍ

Vystoupení předních kaskadérských skupin. Už tradičně na EBF

WAKEBOARD SHOW

Areálu náleží nejmodernější park pro vodní lyžování, wakeboarding a wake-skate v ČR! Na EBF se můžete těšit na české i zahraniční profíky z oboru. Každopádně si to můžeš zkusit i ty, tvoje holka, prcek nebo tchýně.

ZOMBIE BĚH

Walking Dead se těší! A pomoc Ricka Grimmese nečekej. Stačí malé kousnutí a je to v háji. Utíkej! Zombie běh se koná na břehu jezera. Aby to nebyla nuda, jeden po tobě nepůjde, připravíme ti jich rovnou 30. Vyhodnocení soutěže umělců o nejlepší zombie předchází samotnému běhu o život.

BIG LAKE TATTOO

V Big Lake Tattoo stanu vás čeká řada skvělých tatérů z celé ČR! Kromě tetování se zde můžete těšit na piercing, barbershop a chiropraxi. Tattoo stan je u hlavní stage a je v provozu v pátek a sobotu od 10:00 do 21:00. Otevřeno za každého počasí! Přijďte si pro nové (nejen) tetování!

POLEDANCE

Sobotní program oživí krásné sportovkyně. Špičky v tomto sportu ukáží co to skutečně je „poledance“. Jedná se o regulérní sportovní disciplínu. Tak si nepředstavuj nic nemravného, ale především léta trénovanou dřinu.

PHOTO STAGE

Chceš omrknout krásný modelíny na exklusivních mašinách? Tak se v pátek a v sobotu stav kouknout na focení v rámci „Big Lake Custom“! Pro dámy taky něco vymyslíme, aby jim to nebylo líto. Vylosovali jsme našeho Adama 😊

VYHLÍDKOVÉ PLAVBY
S DEGUSTACEMI

Chceš se projet po Mušovských jezerech a strávit tak na fesťáku nějakou tu „romantiku“? Jsme na to připraveni. U toho můžeš neomezeně „degustovat“ vína. Samozřejmě s rozumem, nebo i bez. Ale žádnej pasažér přes palubu!

VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM

Letos vypadá předpověď krásně! Takže jestli se sluníčko nerozhodne tuhle možnost pokazit, těš se na vyhlídkový let, kde uvidíš celý EBF z jiného spektra a především nádhernou Pálavu.

OBCHODNÍ ZÓNA

Najdeš u nás prodejce s různým zbožím. Od dílů na mašinu, různých doplňků, oblečení na motorku, upomínkových předmětů až po merchandise vystupujících kapel.. Samozřejmě máme připraveny i věci s tématikou EBF. Určitě si vybereš!

WORKSHOPY

Na EBF připravujeme i tematické prezentace a workshopy. Mimo jiné jsme opět připravili přednášku, či interaktivní workshop na téma první pomoci při nehodách motorkářů.

AQUALAND MORAVIA

Pár krůčků od areálu najdete i Aqualand Moravia.. Pro návštěvníky EBF máme vyjednané zajímavé podmínky!

LETNÍ KINO

Další romantická vložka! Připraveno máme promítání pod širákem. Relax ve stylu oldschool. 😊 Nějaký ten drink, kočku nebo chlapa kolem pasu a vzhůru do našeho kina! Od čtvrtku do soboty - vždy v 21:30.

BARY

Pivo, víno, míchačky, panáky, nealkoholické drinky co hrdlo ráčí. Jakýkoliv demižón máš rád, u nás jej prostě najdeš. Tvou žízeň uhasí desítky vybraných barů a hospůdek.

GASTRO

Na našem festivalu si pochutná každý! Ať už jsi masožravec, vegetarián, nebo máš ještě vybranější apetit. Česká, italská, asijská nebo třeba americká či jiná kuchyně? Není problém!

LADIES ZÓNA

Zákaz vstupu pro muže. Velkoplošný stan, čistě pro holky! To jinde nenajdeš! Vínko, drinky, kávička, zákusky…. Nějaké to čančání a starání se o zevnějšek. Prostě ideální holčičí zašívárna na fesťáku. To prostě chceš 😉

PIVNICE

PIVNICE v režii Euro Bike Festu, to je stan se 14ti druhy piva na jednom místě. To rozhodně nesmíš vynechat!

PREZENTACE VÝROBCŮ MOTOCYKLŮ / DEMOJÍZDY

Představí se značky jako : Harley Davidson, Indian, BMW, Benelli, RoyalEnfield, CFMoto, Husqvarna, Kawasaki, Polaris a spousta dalších. Součástí prezentací jsou tradičně i veřejné demojízdy.