BIG LAKE CUSTOM

Vytuněná soutěž těch nejlepších „custom bike“ nadšenců široko daleko. Jak ve výstavním stanu, tak i pod širým nebem! Show, která tě vezme za srdce. Jo a přihlásit můžeš i svou stavbu, více info zjistíš v odkazu na web. Nenech si to ujít.

BIG LAKE FIGHTS

Jsi příznivcem bojových sportů? Box, K1, MMA a Muay Thai! Big lake fights v plné polní na EURO BIKE FESTu! Žádná exhibice pro slečinky, ale tvrdý boj.
FMX - Freestyle show plná adrenalinu, která loni sklidila velice pozitivní ohlas. Skutečné, neskutečné. Reálné i nereálné. Bude to randál!

FMX SHOW (FREESTYLE MOTOCROSS)

Motocrossová show plná adrenalinu, která sklidila velice pozitivní ohlas. Skutečné, neskutečné. Reálné i nereálné. Bude to randál!

KASKADÉRSKÁ VYSTOUPENÍ

Stunt-show pod křídly Crazy days Honzy Holuba je tradiční součástí našeho programu. Tento chlápek si užívá každý aspekt jeho zabahněných kousků a potichoučku to určitě nebude.

WAKEBOARD SHOW

Areálu náleží nejmodernější park pro vodní lyžování, wakeboarding a wake-skate v ČR! Na EBF se můžete těšit na české i zahraniční profíky z oboru. Každopádně si to můžeš zkusit i ty, tvoje holka, prcek nebo tchýně.

ZOMBIE BĚH

Walking Dead se těší! A pomoc Ricka Grimmese nečekej. Stačí malé kousnutí a je to v háji. Utíkej! Zombie běh se koná na břehu jezera. Aby to nebyla nuda, jeden po tobě nepůjde, připravíme ti jich rovnou 30. Vyhodnocení soutěže umělců o nejlepší zombie předchází samotnému běhu o život.

BIG LAKE TATTOO

Tattoo convention, to bude podívaná. 100m² stanu plného nápadů, kreativity a památky na celý život. Takže se neboj a odnes si z EBF svou vlastní kérku. Na sockách budeme postupně zveřejňovat jména tatérů, tak to sleduj a rezervuj si termín u toho svého nejlepšího.

POLEDANCE

Sobotní program oživí krásné sportovkyně. Špičky v tomto sportu ukáží co to skutečně je „poledance“. Jedná se o regulérní sportovní disciplínu. Tak si nepředstavuj nic nemravného, ale především léta trénovanou dřinu.

PHOTO STAGE

Chceš omrknout krásný modelíny na exklusivních mašinách? Tak se v pátek a v sobotu stav kouknout na focení v rámci „Big Lake Custom“! Pro dámy taky něco vymyslíme, aby jim to nebylo líto. Vylosovali jsme našeho Adama 😊

VYHLÍDKOVÉ PLAVBY
S DEGUSTACEMI

Chceš se projet po Mušovských jezerech a strávit tak na fesťáku nějakou tu „romantiku“? Jsme na to připraveni. U toho můžeš neomezeně „degustovat“ vína. Samozřejmě s rozumem, nebo i bez. Ale žádnej pasažér přes palubu!

VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM

Letos vypadá předpověď krásně! Takže jestli se sluníčko nerozhodne tuhle možnost pokazit, těš se na vyhlídkový let, kde uvidíš celý EBF z jiného spektra a především nádhernou Pálavu.

H.O.G. ZÓNA

Harley Owners Group zóna bude otevřena pro všechny HD kluby z ČR. Uvidíte mnoho zajímavých věcí! Pobavte se s klukama z H.O.G. a nejezděte sami!

WORKSHOPY

Na EBF připravujeme i tematické prezentace a workshopy. Mimo jiné jsme opět připravili přednášku, či interaktivní workshop na téma první pomoci při nehodách motorkářů. Přednášet bude člověk nejpovolanější, motorkář tělem i duší a zároveň šéf záchranky MUDr. Ondra Havlíček.

AQUALAND MORAVIA

Pár krůčků od areálu najdete i Aqualand Moravia.. Pro návštěvníky EBF máme vyjednané zajímavé podmínky!

LETNÍ KINO

Další romantická vložka! Připraveno máme promítání pod širákem. Relax ve stylu oldschool. 😊 Nějaký ten drink, kočku nebo chlapa kolem pasu a vzhůru do našeho kina! Od čtvrtku do soboty - vždy v 21:30.

BARY

Pivo, víno, míchačky, panáky, nealkoholické drinky co hrdlo ráčí. Jakýkoliv demižón máš rád, u nás jej prostě najdeš. Tvou žízeň uhasí desítky vybraných barů a hospůdek.

PO JEDNÉ STOPĚ

Cestovatelská beseda Martina Písaříka a Igora Brezovara. Po první společné cestě do Iráku jedou do Afriky, kterou chtějí projet od severu na jih. Výjimečný projekt o různorodosti afrických zemí, o lidech a jejich kultuře odvysílá Česká televize na podzim 2020.

GASTRO

Na našem festivalu si pochutná každý! Ať už jsi masožravec, vegetarián, nebo máš ještě vybranější apetit. Česká, italská, asijská nebo třeba americká či jiná kuchyně? Není problém!

OBCHODNÍ ZÓNA

Najdeš u nás prodejce s různým zbožím. Od dílů na mašinu, různých doplňků, oblečení na motorku, upomínkových předmětů až po merchandise vystupujících kapel.. Samozřejmě máme připraveny i věci s tématikou EBF. Určitě si vybereš!

Vstupenky zakoupené do 15.4. zůstávají v platnosti pro nový termín.

MENU