Vymazlená, evropská soutěž těch nejlepších „custom bike“ nadšenců pod širým nebem! Show, která tě vezme za srdce. Nenech si ujít! Podrobnosti o této parádě najdeš TADY.

Jsi příznivcem bojových sportů? Box, K1, MMA a Muay Thai? Big lake fighty v plné polní na EUROBIKEFESTU!
Žádná exhibice pro slečinky, ale tvrdý boj.

Motocrossová show plná adrenalinu, která sklidila velice pozitivní ohlas. Skutečné, neskutečné. Reálné i nereálné. Bude to randál!

Letos se na EBF představí jedničky jako je Matěj Česák, Martin Šebesta a Milan Dzimbanik, kteří Vám ukáží kousky jako je back-flip tsunami, superman seatgrab, jackhammer a další!

Stunt-show pod křídly Honzy Holuba je nezbytnou nutností našeho programu. Tento chlápek si užívá každý aspekt jeho zabahněných kousků a potichoučku to určitě nebude.

Areálu náleží nejmodernější park pro vodní lyžování, wakeboarding a wake-skate v ČR! Na EBF se můžete těšit na české i zahraniční profíky z oboru. Každopádně si to můžeš zkusit i ty, tvoje holka, prcek nebo tchýně. Bližší info najdeš ZDE.

Tuzemští Walking Dead se těší! A pomoc Ricka Grimmese neočekávej. Stačí malé kousnutí a je to v háji. Utíkej! Celá záležitost se koná na vyznačené ploše. Aby to nebyla otrava a nuda, jeden nenažranec po vás nepůjde, připravíme ti jich rovnou 30. Podvečerní soutěž v body-paintingu jasná.

A letos novinka! MISS ZOMBIE 2019. Zda jsi muž a chceš se zúčastnit, není problém. Ale musíš vypadat jako ženská, to je jasné!

Tattoo convention, to bude podívaná. 100m2 stan plný nápadů, kreativity a památky na celý život. Takže se neboj a odnes si z EBF svou vlastní kérku. Na sociálních sítích budeme odhalovat jména umělců, tak to sleduj.

Rezervuj si své místo u tatterů zveřejněných na našich sociálních sítích.

IG: @eurobikefest

FB: @eurobikefest

Sobotní program je určen. Špičky v tomto tanci ukáží co to je skutečně „poledance“. Ve skutečnosti se jedná o plnohodnotnou spotovní záležitost. Tak si nepředstavuj hlavně strip-bar, ale především léta trénovanou disciplínu.

Chceš si odnést fotku s příjemnou kočkou a ještě příjemnější mašinou? Tak se v pátek a v sobotu zúčastni veřejného focení v rámci „Big Lake Custom“! Pro dámy budou připraveni i kočičáci, ať jim to není líto.

Případně hledejte Jirku z vedení a markeťáka Adama. 🙂

Chceš se projet po Mušovských jezerech a strávit tak na fesťáku nějakou tu „romantiku“? Jsme na to připraveni. U toho můžeš neomezeně „degustovat“ vína. Samozřejmě s rozumem, nebo i bez. Ale žádnej pasažér přes palubu!

Letos vypadá předpověď krásně! Takže jestli se sluníčko nerozhodne tuhle možnost pokazit, těš se na vyhlídkový let, kde uvidíš celý EBF z jiného spektra a především nádhernou Pálavu.

Harley Owners Group zóna bude otevřena pro všechny HD kluby z ČR. Uvidíte mnoho zajímavých věcí! Pobavte se s klukama z H.O.G. a nejezděte sami!

Více info ZDE

Na EBF bude k dispozici mnoho dalších zajímavostí a work-shopů. Kupříkladu work-shop na téma první pomoci pod vedením zkušených odborníků z praxe!

Také se můžete těšit na představení airbagových vest od společnosti RaceVest.

Příběhy o vášni, cestování a lásce aka „Dakar na motorce“. Prezentace suportového trucku
samozřejmostí!

Kupříkladu besedy motocestovatele Igora Brezovara, herce Martina Písaříka a Ondry Klymčiwa s jeho zážiky z DAKARU!

Pár krůčků od areálu najdete Aqualand Moravia. Víc čti TADY. Pro návštěvníky máme vybavené zajímavé podmínky!

 

Při zakoupení jedné nezlevněné celodenní vstupenky pro dospělou osobu do Aqualand Moravia včetně Forum Romanum Welness (150min) získáváte na základě předložení vyplněného poukazu celodenní vstup do Aqualand Moravia včetně Forum Romanum Welness (150min) pro druhou doprovázející osobu. Nelze kombinovat s dalšími typy slev. Platnost poukazu je do 31.10.2019 ( poukaz nelze využít v termínu od 15.6.2019 do 1.9.2019)

Poukaz návštěvníci Euro Bike Festu obdrží při vstupu do areálu, po předložení platné vstupenky na Euro Bike Fest 2019.

Další romantická vložka! Připraveno máme promítání pod širáčkem. Odpočinek jak má být. Nějaký ten drink, kočku nebo chlapa kolem pasu a vzhůru do našeho kina! Od čtvrtku do soboty na 21:30, tak si to zapiš za uši.

MENU