Program

PROGRAM / HUDEBNÍ PROGRAM / LINE UP / KAM NA VÝLET

BIG LAKE CUSTOM

BIG LAKE CUSTOM - prestižní evropská soutěž přestaveb motocyklů. K vidění budou desítky těch nejlepších motocyklových staveb nejen z České republiky, ale i z různých koutů Evropy. Podrobné informace a přihlášky do soutěže naleznete ZDE

MUAY THAI

MUAY THAI - jedním z pilířů sobotního programu bude, jako již tradičně, série zápasů v thaiském boxu, profi boxu a MMA. Ve spolupráci s Karlem Kaiserem, trenérem předního klubu MuayThai Brno, budou připraveny velice zajímavé fighty. 

FMX show (freestyle motocross)

FMX show (freestyle motocross)     

V loňském roce kluci předvedli super show, budeme se snažit aby to zopakovali :-)

 

KASKADÉRSKÁ VYSTOUPENÍ

STUNT SHOW - Pátek a sobota budou vyplněny řadou vystoupení přední moto-kaskadérské skupiny CRAZY DAY. Chybět nebudou ani jezdci BMX na rampách, šílenosti na skůtrech, či večerní vystoupení doplněná o pyroefekty.

WAKEBOARD show

WAKEBOARD - na Velké laguně je situován nejmodernější park pro vodní lyžování, wakeboard a wakeskate v České republice. Během Euro Bike Festu se vám zde v rámci exhibice předvedou přední čeští a zahraniční jezdci. Park bude samozřejmě otevřen po celou dobu konání EBF. Zkusit si své dovednosti může každý. Letos navíc čeká adrenalinová novinka ve Wake parku  - nafukovací skákadla na vodní hladině Velké Laguny přímo za pódiem!!!
Více na webu Wake Park Merkur  

ZOMBIE RUN

ZOMBIE RUN - Nenechte se sežrat a utečte! Ve světě, stále populárnější zábavně-sportovní aktivita, při které účastníci probíhají ve vytyčeném koridoru. Aby běh nebyl tak nudný, do cesty se jim postaví cca 20-30 brutálních zombie, kteří se je budou snažit zastavit. Zombie budou tvořeni v podvečer, v rámci soutěže evropských  bodypainterů. 

TATTOO CONVETION

TATTOO - Připravili jsme pro Vás stan o ploše 150 m2, ve kterém Vás čeká víc než 10  tatérů z celé ČR!
Takže, kdo chcete ještě před létem stihnout novou trvalou ozdobu svého těla, tak koukejte na náš facebook, kde budeme průběžně zveřejňovat jednotlivá tattoo studia. Termín si s nimi můžete zarezervovat předem. No a ti, kteří nebudou chtít pod jehlu, můžou na mistry v oboru při práci alespoň koukat ;-)

POLEDANCE

POLEDANCE - v sobotu se vám představí špička v této disciplíně pod vedením lektorek brněnského studia Decadance. Děvčata vás v rámci vystoupení na EBF přesvědčí, že pole dance je plnokrevnou sportovní disciplínou, kde hlavní roli hraje síla, akrobacie, ladnost, ale i neskutečná dřina, pot a občas i modřiny.

PHOTO STAGE

PHOTO STAGE - v pátek a sobotu zde bude probíhat veřejné focení exklusivních modelek s motocykly, vybranými v rámci výstavy Big Lake Custom. Ve spolupráci s fotostudiem Photostyling jsme pro vás připravili i možnost vyfotografování vaší motorky s našimi modelkami. Nebo i naopak ;-)

VYHLÍDKOVÉ PLAVBY s ochutnávkou regionálních vín

VYHLÍDKOVÉ PLAVBY PO MUŠOVSKÝCH JEZERECH - I letos se v rámci doprovodného programu můžete těšit na motorkáři prověřenou a hojně navštěvovanou plavbu po Mušovských jezerech s neomezenou ochutnávkou místních vín ;-)

VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM

VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM - Pokud počasí dovolí, můžete se proletět vrtulníkem a prohlédnout si tak nejen EuroBikeFest, ale i celou Pálavu pěkně z ptačí perspektivy.

HD ZONE

HD ZONE - V rámci Harley Davidson zóny budou k vidění desítky strojů této značky. Prezentovat se zde budou HD kluby z České republiky.

 

 

Aqualand Moravia

V těsném sousedství areálu se nachází nejmodernější aquapark na Moravě, AqualandMoravia. Pro účastníky EuroBikeFestu 2018  jsme ve spolupráci s Aqualandem připravili zajímavé podmíny pro návštěvu tohoto komplexu. Informace a podmínky ZDE

Letní kino

Připravili jsme pro vás promítání letního kina. Čtvrtek až sobota. Takže kdo si bude chtít oddechnout od rokecu, nebo si jen dát trochu romanťárny, tak deku přes rameno, pivo do ruky, holku kolem pasu a vzůru za kulturou :-) Čtvrtek až sobota vždy v 21:30